Rozchwytywany Juan Cuadrado

Kolejka zainteresowanych usługami kolumbijskiego pomocnika robi się co raz dłuższa. Do takich firm jak Manchester United, Arsenal Londyn oraz Liverpool FC dołączył gigant z Niemiec - Bayern Monachium.

26-letni zawodnik Fiorentiny na tegorocznym mundialu wystrzelił formą. W dotychczasowych meczach zaliczył cztery asysty, co jest najlepszym wynikiem od 2006 roku, gdy tyloma właśnie kluczowymi podaniami na mistrzostwach świata mogli się poszczycić Francesco Totti oraz Juan Roman Riquelme.

Jak podają brytyjskie media Manchester United zaoferował włoskiemu klubowi 30 milionów funtów, ale ten liczy na kwotę o 10 milionów większą.

Z kolei szkoleniowiec Bayernu Pep Guardiola liczy, że kapitan reprezentacji Niemiec Philipp Lahm na stałe zagości w środku pola, a Kolumbijczyk zajmie jego miejsce na prawej obronie.

Do końca mistrzostw mamy jeszcze trochę czasu, zatem może w wyścigu o Juana Cuadrado zobaczymy jeszcze kolejnego potentata. Juventus Turyn i Inter Mediolan jakoś podejrzanie milczą…