Gol warty miliony!

To się dopiero nazywa reklama! Belgijski napastnik Divock Origi w meczu z Rosją zameldował się na murawie dopiero w drugiej połowie, a w końcówce strzelił gola na wagę zwycięstwa i, być może, dużego transferu.

19-letni napastnik wszedł za, uznawanego w Belgii za wielki talent, Romelu Lukaku i zdecydowanie przyćmił swojego starszego kolegę. Do tego stopnia, że w kolejce po zawodnika Lille OSC ustawiły się takie firmy jak Arsenal, Liverpool FC oraz Tottenham Hotspur.

Ci ostatni jednak są najbardziej konkretni i chcą Origi’ego u siebie od razu po mundialu. Lille oczekuje za swojego snajpera 8 milionów funtów, ale „Koguty” negocjacje zaczną od 5.

Divock Origi w minionym sezonie Ligue 1 strzelił dla Lille pięć goli i wystąpił w 30 meczach pomagając zająć drużynie wysokie, trzecie miejsce.

źródło: Daily Mail