Inter chce Naniego

Według włoskich mediów Inter Mediolan jest poważnie zainteresowany kupieniem z Manchesteru United Naniego. Skrzydłowy reprezentacji Portugalii, który na Anfield Road trafił w 2007 roku za 20 milionów funtów, większą część minionego sezonu spędził na ławce rezerwowych i z tego powodu jest bardzo niezadowolony. Przegrał rywalizację m.in. z Antonio Valencią oraz z utalentowanym Adnanem Januzajem, który przebojem wdarł się do pierwszego składu.

Włodarze z Mediolanu chcą wyłożyć za pomocnika Czerwonych Diabłów 12 milionów funtów. Walter Mazzarri chce zbudować drużynę, która będzie w stanie rywalizować z Juventusem Turyn o miano najlepszej ekipy we Włoszech i były piłkarz Sportingu Lizbona jest jego głównym celem.

Zeszły sezon był kompletnie nie udany dla Naniego czego najlepszym przykładem jest fakt, że rozegrał tylko trzynaście meczów - najmniej w historii jego pobytu w Anglii.

Mimo niezadowolenia ze swojej pozycji w klubie 27-latek na początku zeszłego sezonu związał się kontraktem z United do 2018 roku.

W ciągu swojego pobytu na Old Trafford Portugalczyk wystąpił w barwach Czerwonych Diabłów w 146 meczach strzelając 25 goli.

źródło: Daily Star